Endokrynologia

Zdrowie twojej tarczycy i równowaga hormonalna to klucz do pełni życia! Nasz doświadczony endokrynolog jest po to aby pomóc Ci w utrzymaniu harmonii w organizmie. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu

lub online

Poznaj naszych specjalistów

lek. Paweł Wójtowiec

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył w 2009 r. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskał w 2016 r. Tytuł specjalisty endokrynologii zdobył w 2020 r.

Od 2010 do 2021 roku swoje doświadczenie z zakresu endokrynologii zdobywał w Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Ukończył certyfikowany kurs ultrasonografii tarczycy Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Jest autorem i współautorem publikacji w recenzowanych czasopismach medycznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządów dokrewnych u osób dorosłych (przysadka, tarczyca, przytarczyce, nadnercza, gonady). Konsultuje również pacjentów z otyłością oraz cukrzycą typu 2. Wykonuje badania ultrasonograficzne tarczycy.

Zachęcamy do sprawdzenia opinii na portalu znanylekarz.pl

Rejestracji do gabinetu endokrynologicznego można dokonać online

Rejestruj wizytę online

lub telefonicznie pod numerem telefonu

2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Centrum Medyczne Bociąga

Illustrations by Storyset