Nefrologia

Twoje zdrowie nerek jest naszą troską! Nasz doświadczony nefrolog specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń nerek. Dbamy o Twoje zdrowie wewnętrzne. Skontaktuj się z naszym nefrologiem, aby zadbać o swoje nerki i cieszyć się pełnią życia.

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu

lub online

Poznaj naszych specjalistów

dr hab. n.med. Andrzej Konieczny

Adiunkt w Katedrze i Klinice Nefrologii Medycyny Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz starszy asystent Kliniki Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (2003 r.). Uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 r.) oraz stopień doktora habilitowanego nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu (2022r.).

Specjalista chorób wewnętrznych (2011 r.), nefrologii (2015 r.) oraz transplantologii klinicznej (2020 r.). W przeszłości zatrudniony w II Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego, Nadreńsko-Westfalskiej Szkoły Technicznej w Akwizgranie oraz Oddziale Nefrologii z Pododdziałem Diabetologicznym i Transplantacyjnym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Stypendysta Europejskiego Towarzystwa Nefrologicznego (ERA-EDTA) w Klinice Nefrologii Wyższej Szkoły Technicznej w Hanowerze. Członek Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Współautor licznych prac naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach oraz prezentowanych na krajowych i międzynarodowych konferencjach o tematyce nefrologicznej.

Kierownik specjalizacji lekarzy w trakcie szkolenia z dziedziny chorób wewnętrznych i nefrologii.

Rejestracji do gabinetu nefrologicznego można dokonać online

Rejestruj wizytę online

lub telefonicznie pod numerem telefonu

2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Centrum Medyczne Bociąga

Illustrations by Storyset