Neurologia

Zdrowy układ nerwowy jest kluczowy dla utrzymania sprawności fizycznej i mobilności na długie lata. Nasz neurolog oferuje terapie, które zmierzają do poprawy stanu zdrowia pacjenta, minimalizując przy tym ewentualne skutki uboczne.

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu

lub online

Poznaj naszych specjalistów

lek. Agnieszka Mocna

Specjalista neurologii. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2008 roku z wyróżnieniem i nagrodą JM Rektora Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii.

Ma doświadczenie w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Szczególnie zainteresowana problematyką migreny, tężyczki oraz zaburzeń ruchowych, ze szczególnym uwzględnieniem parkinsonizmu, zespołu niespokojnych nóg. Zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami naczyniowymi mózgu (pacjenci po udarze niedokrwiennym i krwotocznym mózgu), chorobami demielinizacyjnymi, nerwowo-mięśniowymi, padaczką, zespołami bólowymi kręgosłupa, bólami i zawrotami głowy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. W swojej praktyce śledzi najnowsze publikacje i osiągnięcia w dziedzinie neurologii, wykorzystując je w codziennej pracy.

Zachęcamy do sprawdzenia opinii na portalu znanylekarz.pl

Rejestracji do gabinetu neurologicznego można dokonać online

Rejestruj wizytę online

lub telefonicznie pod numerem telefonu

2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Centrum Medyczne Bociąga

Illustrations by Storyset