Ortopedia

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego doświadczonego ortopedy! Zdrowie twoich stawów i kości to nasza priorytetowa troska. Nasz ortopeda oferuje kompleksową opiekę, diagnozuje i leczy różnego rodzaju schorzenia ortopedyczne oraz urazy. Dbamy o to, abyś powrócił do aktywności i cieszył się pełnią życia!

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu

lub online

Poznaj naszych specjalistów

lek. Tomasz Pytel

Dyplom lekarza z wyróżnieniem uzyskał w 2001 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, stypendysta naukowy na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Perugii we Włoszech. W 2010 roku zdał egzamin specjalizacyjny z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Swoją przygodę z ortopedią rozpoczął na Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu w 2003 roku, gdzie praktykuje do dziś w charakterze starszego asystenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje dzięki pracy na 24 Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz biorąc udział w licznych kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Prywatnie jest mężem, ojcem trójki dzieci, domową złotą rączką, fanem dwóch kółek o napędzie nożnym i zapalonym ogrodnikiem

W naszym Centrum wykonujemy iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego! Stosujemy nowoczesny preparat zawierający usieciowany kwas hialuronowy (Biolevox HA One). Efekt działania uzyskuje się po wykonaniu jednego zastrzyku - tzw. formuła One Shot. Efekt pojedynczej iniekcji utrzymuje się przez 6-12 miesięcy!

Zachęcamy do sprawdzenia opinii na portalu znanylekarz.pl

Rejestracji do gabinetu ortopedycznego można dokonać online

Rejestruj wizytę online

lub telefonicznie pod numerem telefonu

2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Centrum Medyczne Bociąga

Illustrations by Storyset